Kariéra

Pokud tomu tak je, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vás!

Forma práce

  • Dohoda (DPP, DPČ) nebo plný úvazek

Náplň práce

  • Individuální práce s dětmi s PAS nebo jinými neurovývojovými poruchami pod supervizí
  • Rozvoj klíčových dovedností u dětí od 1,5-10 let, především formou hry
  • Příprava pomůcek a materiálů pro učení
  • Účast na pravidelných školeních

Co se u nás naučíte

  • Rozvíjet komunikaci, hru, motorické, sebeobslužné, sociální a jiné dovednosti u dětí s PAS
  • Zaujmout a navázat spolupráci s dětmi, které nespolupracují
  • Pracovat s motivací a umět ji využít při učení
  • Upravit prostředí tak, aby se v něm děti efektivně učily
  • Pozorovat a měřit chování
  • Využívat behaviorální principy učení

Co dále nabízíme

  • Smysluplnou práci v mladém kolektivu
  • Vstupní a kontinuální školení v oboru behaviorální analýzy
  • Pravidelnou supervizi certifikovaným behaviorálním analytikem
  • Úhradu vzdělání v rámci profese nelékařského zdravotnického pracovníka (behaviorální technik)

Co požadujeme

  • Zájem o práci s dětmi s postižením
  • Min. SŠ s maturitou. VŠ vzdělání obor: psychologie, speciální pedagogika nebo jiný pedagogický obor výhodou, ne však podmínkou.
  • Ochotu vzdělávat se v oboru aplikované behaviorální analýzy. Pro práci je nezbytné započetí jednosemestrálního studia akreditovaného kvalifikačního kurzu – behaviorální technik. Ukončené vzdělání v rámci profese nelékařského zdravotnického pracovníka(behaviorální technik) je velkou výhodou.
  • Český jazyk slovem i písmem
  • Entuziasmus, zodpovědnost a fyzickou zdatnost

Kontakt